logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Cienie trwałe od rana do wieczora

Cienie trwałe od rana do wieczora

Nareszcie! Nie osypują się i nie gromadzą w zagłębieniach powiek. Dobrze znoszą pocenie się skóry. Znalazłyśmy prawie idealne... ołówki kolorowe, wodoodporne i żele.

KONTURÓWKA JAKO CIEŃ DO POWIEK To ogromna wygo­da latem! Jest trwała, odporna na wilgoć, wysoką temperaturę, ma taki sam kolor przez cały dzień, bo zawiera skoncentrowane pigmenty. Dzięki deli­katnej, kremowej konsystencji konturów- ka jako cień, np. Pupa czy Bourjois nie osypuje się, nie ściera przy byle dotknię­ciu i nie pokruszy się w torebce czy podczas przypadkowego upadku.

I ogromny atut - doskonale się rozpro­wadza. Możesz lekko rozetrzeć ją na całej górnej powiece aż po jej zagłębie­nie, narysować subtelne smużki, a także zrobić kreski jak konturówką (jeśli lubisz tylko minimalny kolorowy akcent). Dzięki wodoodpornej formule makijaż będzie perfekcyjny w najgorętszy dzień!

W ŻELU LUB KREMIE - EFEKT NA 12 GODZIN Cienie o konsy­stencji żelu lub kremu to kosme­tyki do makijażu oczu jakby specjalnie stworzone na letni skwar. Są supertrwałe i lekkie, nie czujesz ich na powiekach!

Te ze słoiczka, np. Aqua Cream, Make Up For Ever, ok. 125 zł (w Sephora) lub Color Tattoo 24 HR, Maybelline, ok. 23 zł  rozprowadzaj na powiekach za pomocą opuszka palca. Pamiętaj, by potem sło­iczek starannie zakręcić, to uchroni cień przed wysychaniem.

Żel w ołówku jest wyposażony w gąbeczkę, która ułatwia roztarcie koloru na powiekach. Niektóre z kosmetyków, np. Exaggerate Smoke n’Shine, Rimmel pielęgnują też skórę, bo wzbogacono je witaminami C, E. Są hipoalergiczne, mo­żesz nimi robić także makijaż, gdy nosisz szkła kontaktowe.

Pod pudrem cera swobodnie oddycha

MINERALNY OCHRONI SKÓRĘ PRZED SŁOŃCEM Podczas upalnego dnia możesz zrezygnować z podkładu i delikatnie przypudrować twarz mineralnym pudrem sypkim, np. Make Up Factory, 72 zł. Ma on w składzie m.in. dwu¬tlenek tytanu i tlenek cynku, które są naturalnymi filtrami chroniącymi skórę przed pro-mieniami UV. Jest lekki i nie obciąża skóry. 

ROZŚWIETLAJĄCY TYLKO NA NOSEK... ten puder ładnie wygląda tylko na wybranych częściach twa¬rzy: na kościach policzkowych, czole, grzbiecie nosa i w kącikach oczu. Nie pudruj nim całej twarzy, bo będzie wyglądać nienaturalnie. Pozwól skórze oddychać i nie przesadzaj z ilością pudru. Jest świetny do suchej cery, nie stosuj go do tłustej.


26-2016-00:11 

oczy

poprzedni

Tusz na upały

następny

Opalenizna twarzy

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl