logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Horoskop 2017 - Bliźnięta cz.1

Horoskop 2017 - Bliźnięta cz.1

21 maja - 22 czerwca

Nie możesz włączyć automatycznego pilota, bo Neptun utrudnia ci orientację, a Saturn rozlicza z lekkomyślnych decyzji. Idź więc powoli i ostrożnie wybieraj drogę.

ŻYCIE OSOBISTE

Z jednej strony życzliwy ci Jowisz skupia twoją uwagę na jasnych stronach życia, z drugiej zwodniczy Neptun rozsnuwa mgłę. Łatwo się zgubić w sprzecznych dążeniach. Poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa w stałym związku czy zastrzyk adrenaliny towarzyszący ekscytującej przygodzie?

To trudny wybór. W dodatku surowy Saturn w obszarze relacji nie ma zamiaru puścić płazem ewentualnych błędów. Wygląda więc na to, droga Bliźniaczko, że nie warto rezygnować w tym roku z pragmatyzmu i racjonalnego podejmowania decyzji.

W związkach zgodnych macie przed sobą nieco prób i testów, z których jednak zawsze możecie wyjść zwycięsko. Staniecie się mądrzejsi o nowe doświadczenia, sprawniejsi w pokonywaniu wyzwań. 

Niektórym Bliźniętom powiększy się rodzina, zakosztujecie więc tyleż samo rodzicielskich wzruszeń i chwil radości, jak i ciężaru odpowiedzialności, nieprzespanych nocy.

Nieco gorzej przedstawia się sytuacja par, które mają problemy z dojściem do porozumienia. Lepiej nie oczekiwać, że problem sam zniknie. Niedomówienia, unikanie istotnych tematów mogą jedynie zwiększyć dystans między wami. Gdy zrobi się duszno od tłumionych pretensji, któreś z was może otworzyć okno i... wyfrunąć.

Lepiej postawić na szczerość, choćby nawet bolesną i wyjaśnianie zaistniałych konfliktów.

Samotne Bliźnięta mają teraz wiele do zyskania lub do stracenia! Gwiazdy mówią, że mogą spotkać kogoś interesującego i wartego grzechu, ale na temat dalszego ciągu nie wypowiadają się jednoznacznie. 

Niekorzystne położenie Saturna i Neptuna to znaczący sygnał, że nie należy angażować się pochopnie. Być może serce najpierw wyrwie się do kogoś, a potem... zmieni zdanie i zabije żywiej do kogoś wcześniej odrzuconego. 

No i niech twoja decyzja wypływa z miłości, a nie z kaprysów wyobraźni lub dojmującego poczucia samotności. Zdecydowanie lepiej trochę pobyć samej, niż źle ulokować uczucia i potem bardzo tego żałować.

8-2017-12:50 

horoskop

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

dmso dimetylosulfotlenek dmso z ang dimethyl sulfoxide ch so organiczny związek chemiczny grupy sulfotlenków używany jest jako

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl