logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Horoskop 2017 - Bliźnięta cz.2

Horoskop 2017 - Bliźnięta cz.2

PRACA I PIENIĄDZE

Dylematy związane ze sferą zawodową mogą sprawić, że poczucie celowości tego, co robisz, będzie ci czasem umykać. To trudne doświadczenie dla dość pragmatycznych Bliźniąt, które lubią znać odpowiedzi na wszystkie pytania. Jednakże planety nie mają zamiaru pozbawić cię poczucia bezpieczeństwa na długo. 

Pragną jedynie ukazać ci inne, całkiem nowe możliwości, których nie miałabyś okazji zauważyć, koncentrując się i czerpiąc maksimum satysfakcji z tego, co robisz. To rodzaj życiowego testu, sprawdzenia, czy rzeczywiście jesteś na właściwej drodze.

Jeśli zależy ci na tym, co robisz, przykładaj się do pracy, bo twoja zwykła podzielność uwagi może okazać się zawodna. Nie lekceważ szczegółów, pilnuj swoich obowiązków, dotrzymuj terminów i bądź otwarta na konstruktywną krytykę.

Jeśli sama sobie jesteś kapitanem, to używaj kompasu, nie żegluj beztrosko, licząc tylko na pomyślne wiatry. Jeżeli zaś w twoich sprawach już coś się skomplikowało i pogmatwało, musisz zaistniały bałagan uporządkować.

Być może przy okazji dowiesz się dużo interesujących rzeczy na własny temat?- Pamiętaj że ludzie trzyma-ją lustro, w którym warto się czasem przejrzeć, dostrzegając własne wady. 

Nie obrażaj się, nawet kiedy nie wszystko będzie ci się podobało. Mądrze zrobisz, słuchając innych, ale nie przejmuj się plotkami.

Gdybyś doszła do wniosku, że chcesz coś zmienić - stanowisko, pracę, a nawet zawód - opracuj strategię. Twoją dewizą powinna stać się otwartość. Pora rozejrzeć się, szukać innych dróg, innych miejsc, innych sposobów rozwiązywania problemów. Przyzwyczajenia, stare doświadczenia to teraz twój hamulec, więc nie trzymaj się ich kurczowo. 

Gdyby ludzie wciąż trwali przy tym, co było, cywilizacja nigdy nie posuwałaby się naprzód. Z rozwojem łączy się ryzyko, więc pozwól sobie spróbować czegoś, czego jeszcze nie znasz.

8-2017-12:58 

horoskop

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl