logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Horoskop 2017 - Bliźnięta cz.3

Horoskop 2017 - Bliźnięta cz.3

ZDROWIE I FORMA

Interesuj się kondycją swojego organizmu, niech ci się nie wydaje, że wciąż możesz przenosić góry. Staraj się więcej odpoczywać, aktywnie, ale bez ryzyka, w sporcie łatwo bowiem o kontuzję. 

Warto w tym roku zbadać, w jakim stanie jest twój układ kostny, sprawdzić poziom wapnia i częściej odwiedzać dentystę. Odżywiaj się racjonalnie, unikaj monotonnej diety. Jeśli możesz, zrezygnuj lub ogranicz w swojej diecie mięso. Jedz więcej jarzyn oraz owoców.

WAŻNE!

Bliźnięta z trzeciej dekady znaku pozostają w orbicie wpływów Saturna, który przetestuje wybory, życiowe cele i priorytety. Osoby urodzone w pierwszych dniach czerwca powinny szczególnie uważać, by nie pomylić drogi. Koniecznie naucz się w tym roku odróżniać marzenia od... zwykłych mrzonek!

Nie możesz włączyć automatycznego pilota, bo Neptun utrudnia ci orientację, a Saturn rozlicza z lekkomyślnych decyzji. Idź więc powoli i ostrożnie wybieraj drogę.

TWÓJ ANIOŁ TO AMBRIEL

Przyjął opiekę nad twoim znakiem, ponieważ jego najważniejszą misją jest obrona przez oszczerstwami i manipulacją. Bliźnięta to osoby kontaktowe i bardzo towarzyskie.

Ambriel szczególnie dba o to, by ich upodobanie do przekazywania informacji nie przerodziło się w plotkowanie. W roku, w którym twoja interakcja ze światem może być zakłócona, jego wsparcie jest nie do przecenienia. 

Proś go o to, by każdego dnia otaczały cię szczerość i życzliwość. Dniem najlepszym na komunikację jest środa - dzień Merkurego, który jest zodiakalnym opiekunem Bliźniąt.

8-2017-13:00 

horoskop

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl