logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Horoskop 2017 - Byk cz.1

Horoskop 2017 - Byk cz.1

21 kwietnia - 20 maja

Na horyzoncie brak spektakularnych wydarzeń, ale też nic nie będzie się walić. Jeśli spokój kojarzy ci się z poczuciem bezpieczeństwa, a nie z nudą - będziesz zadowolona.

ŻYCIE OSOBISTE

Sprawy osobiste ułożą się nadspodziewanie pomyślnie. Dla par ze stażem szykuje się powtórka z miłości, a może nawet ponowne, wzajemne zauroczenie partnerem? Niewykluczone, że coś przypomni wam szczęśliwe chwile, o których - wstyd powiedzieć — po prostu już zapomnieliście. Na przykład czyjś ślub wywoła wspomnienie dnia, kiedy to wy obiecywaliście sobie dozgonną miłość... To może być wstęp do cennych refleksji i bardzo budujących wniosków. Postanowicie odszukać to wszystko, co się gdzieś zawieruszyło: radość, beztroskę, wiarę w siebie. Ale na wspominaniu bynajmniej się nie skończy. Dopiszecie do tej historii dalszy ciąg!

Dla tych Byków, którym wzajemne żale i pretensje przesłoniły uczucia grubą warstwą chmur, życie szykuje niespodziankę. Połączeni koniecznością wspólnego rozwiązania jakiegoś palącego problemu, uświadomicie sobie, jak dalece nieistotne jest to, co was dotychczas dzieliło. Wykorzystajcie szansę na zawieszenie broni! Szczera rozmowa i dobra wola obu stron stworzy dla was nową perspektywę. Przy okazji bardzo zaskoczycie waszym porozumieniem rodzinę i przyjaciół, którzy nie pamiętają was żyjących w takiej doskonałej harmonii.

Wolne Byki mają w tym roku spore szanse na ułożenie sobie życia. Ale pod jednym warunkiem: nie oczekujcie, że ziemia zadrży, a nadejście miłości obwieszczą fanfary.

Tym razem okaże się ona skromna niczym polne kwiaty, które nieoczekiwanie pojawiają się w miejscu, gdzie nikt się ich nie spodziewa. To ktoś, z kim najpierw będzie ci się dobrze rozmawiało, miło spędzało czas, aż zdumiona uświadomisz sobie, że to właśnie jest miłość, na którą tak długo czekałaś. Okaże się, że polne kwiaty pachną najpiękniej.

8-2017-12:43 

horoskop

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

taxi mielno usługi przewozowe taksówkarskie cennik taxówek tele radio i przewozy miejskie

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl