logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Horoskop 2017 - Byk cz.2

Horoskop 2017 - Byk cz.2

PRACA I PIENIĄDZE

W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy najistotniejsza okaże się systematyczna

praca i harmonia, której potrzebujesz, by złapać właściwy rytm. Zrób więc wszystko, by jak najszybciej wprowadzić ją do swoich myśli, planów oraz wewnętrznych ustaleń. Nie obawiaj się również działać z bardziej idealistycznych pobudek, co w żaden sposób nie zaszkodzi twojemu wizerunkowi osoby racjonalnej, stojącej twardo na ziemi. Wspiera cię teraz Neptun - kosmiczny wizjoner, który zainspiruje cię i obudzi twoją bezinteresowność oraz Pluton, którego misją jest nadać życiu szerszy kontekst i większy ciężar gatunkowy. Może zainicjujesz lub choćby weźmiesz aktywny udział w akcji charytatywnej, zaangażujesz się pomoc chorym dzieciom lub zwierzętom?

W sprawach zawodowych Byki zatrudnione na etacie mają szanse powoli, ale zdecydowanie umacniać swoją pozycję. Miło po-łechce twoją ambicję fakt, że inni będą się z tobą konsultować i prosić o cenną radę. Jeżeli masz już dość podpisywania listy obecności, poważnie pomyśl o rozpoczęciu działalności na własny rachunek. Najpierw dokładnie wszystko zaplanuj, a z końcem roku możesz wystartować ze swoim prywatnym biznesem. Od grudnia bardzo pozytywnie nastawiony do ciebie Saturn pomoże ci poustawiać wszystkie sprawy we właściwym porządku. Jeśli już jesteś sama sobie sterem, żeglarzem i okrętem, to pozornie groźne wody biznesu w tym roku okażą się niezwykle spokojnym jeziorkiem, więc nie grożą ci sztormy.

Będzie to dla ciebie naprawdę niezły rok pod względem finansowym, chyba że namiętność do wydawania pieniędzy przerodzi się w lekkomyślne szastanie gotówką. Jeżeli jednak zdołasz oprzeć się licznym pokusom i skupisz się na zarabianiu pieniędzy, to rezultaty przerosną twoje oczekiwania. W końcówce roku pojawi się możliwość bardzo interesującej inwestycji. Może to być kupno mieszkania, działki lub szansa na korzystne ulokowanie oszczędności. Nie przegap takiej okazji!

8-2017-12:45 

horoskop

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl