logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Hugh Jackman z 13 lat starszą żoną

Hugh Jackman z 13 lat starszą żoną

Pomimo nieustannych rozwodów w karierach gwiazd Hollywood, Hugh trwa nieustannie przy swojej żonie Deborra-Lee Furness i mówi, że nie zamierza tego zmieniać.

Dokładnie 11.04.2016 roku  będą obchodzić 20. rocznicę ślubu, mimo 13 letniej różnicy wieku.

Hugh model

Jackman na początku kojarzony był z rolą Volwerina w filmie X-man, ale zaraz po premierze postarał się urozmaicić swoją filmografię występując w takich filmach jak  Kate i Leopold czy Serce nie sługa, które są typowymi komediami romantycznymi oraz w Kod dostępu – filmem sensacyjnym.

Jego rodzice byli Brytyjczykami, którzy wyemigrowali do Australii, nic więc dziwnego, że mały Hugh uwielbiał podróże oraz chciał zostać kucharzem w samolocie.

Porzucił ten pomysł na studiach, gdy z ciekawości zapisał się na kurs aktorski.

Większość młodych aktorów nie może wybrać roli, a już na pewno nie wybrzydzać w propozycjach. Biorą co się im daje, aby pokazać co potrafią. Jednak z Jackiem było inaczej – odrzucił pierwszą propozycję do telenoweli „Neighbours”, a zamiast tego zapisał się do kolejnej akademii, aby być jeszcze lepszym.

Po odebraniu dyplomu nie musiał odmawiać – dostał rolę, która mu pasowała. Był to serial „Correlli”.

A to właśnie na planie tego serialu poznał swoją aktualną żonę. Są nierozłączni, pomimo problemów z którymi się borykają. Najtrudniejszymi były dwa poronienia, po których para zdecydowała się na adopcję dwójkę dzieci – Oscara i Avę.

Hugh sam też potwierdza, że gdyby nie żona, mógłby już nie stąpać wśród żywych. Pojawił się u niego dziwny ślad na skórze, który przez długi czas ignorował. Dopiero za namową Deb zdecydował, że zgłosi się tym do lekarza. Diagnoza była tragiczna – rak skóry. Szczęście w nieszczęściu, że był to rak podstawnokomórkowy, których jest ‘najłatwiejszy’ do wyleczenia.

Dziś ze zdrowiej aktora jest wszystko w porządku, ale apeluje do ludzi, aby nie ignorowali promieni słonecznych i używali kremów ochronnych oraz aby wykonywali badania kontrolne.

Hugh body

Jeśli znacie tego aktora to wiecie, że na początku kariery był szczupły i nie zależało mu na innym wyglądzie. Jednak przygotowując się do roli Wolverin’a aktor zaczął intensywnie ćwiczyć i stał się jednym z tych ‘napakowanych’, co idealnie pasuje do tej roli. Jednak waga 98 kilogramów niezbyt pasowała do niewolnika, którego aktor zagrał w ‘Nędznikach’, przez co musiał zrzucić górę mięśni po to, aby znów ‘przypakować’ do kolejnej części X-man.

A już niedługo zapraszamy do kin na premiery z udziałem aktora: ‘Boradway 4D’, ‘Piotruś. Wyprawa do Nibylandii’ (w roli Czarnobrodego).

hugh wifehugh face

13-2015-11:54 

hollywood

pary

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

      produkcja naklejek 3d
      polecamy nasz najnowszy wyrób, kolorowe naklejki 3D z efektem trójwymiarowym przedstawiające widok z okna na krajobraz na zewnątrz morze, góry, las

      naklejkiozdobne.pl

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl