logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Katarzyna Herman - wywiad część 2

Katarzyna Herman - wywiad część 2

S: Tak jak teraz - w sztuce „Jakobi Leidental”, w której grasz na deskach Teatru Studio w Warszawie?

KH: Tak. Dużo w niej miłości „Love is in the air”. Boja się jeszcze dodatkowo zakochałam w... autorze tej sztuki - Hanochu Levinie, choć nie żyje od paru lat Ale on mobilizuje mnie do działania: chcę czytać o nim, wyjechać do Tel Awiwu, może nawet napiszę zaległą pracę magisterską? To historia dwóch przyjaciół, którzy przez lata siedzą na balkonie, piją herbatę, rozmawiają i nagle między nimi pojawia się kobieta, wszyst­ko się zmienia... To spektakl o marze­niach, o potrzebie bycia z kimś, przy kimś, dla kogoś. Hanoch Levin miał kilka żon, więc temat zbadał. Jego sztuki mó­wią o miłości, która się rozłazi jak stary, sparciały sweter, która blednie, a mimo to ludzie nie potrafią od siebie odejść, choć często się nienawidzą. Są bardzo samotni w tym związku, ale są, bo po­trzebują bliskości.

S: Czy uczucie zawsze musi spaść jak grom z jasnego nieba?

KH: Nie musi, miłość nic nie musi, wiele może, może nawet przesuwać góry. Każ­da jest inna. Moja siedmioletnia córka, która zgłębia ten temat (parę razy prawie wyszła za mąż), często mnie o to pyta. Ostatnio zapytała, czy miłość jest trudna? I musiałam powiedzieć: „Tak, bywa trud­na, córeczko. Trudniejsza niż wszystkie inne trudy, niż opanowanie tremy czy spłacanie kredytu we frankach. Ale jeżeli są jasne i błogie momenty, to warto się trudzić. Jesteś jak nieoczekiwany zwrot podatków” - śpiewa o miłości pewien raper. A ja bym chciała, żeby to było dużo, dużo więcej.

S: Ale czy można cały czas być w takiej niezwykłej gorączce?

KH: Pewnie nie. A może można? Ja je­stem ciepłolubna, jak gekon. Gdy jest mi źle, robi mi się zimno, nucę: „Ogrzej mnie! Memu ciału wystarczy 36,6. Mojej duszy potrzeba znacznie więcej”.


19-2016-19:58 

Brak

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl