logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Katarzyna Herman - wywiad część 3

Katarzyna Herman - wywiad część 3

S: W sztuce, w której grasz, mężczy­zna nagle traci głowę dla nieznajo­mej i porzuca dobrego przyjaciela. 

KH: Idzie za nią jak w dym i najpierw jest cudownie. Ale jak to się kończy? Pie­kłem awantur i odrzuceniem. Więc może lepiej niech miłość nie spada jak grom z nieba, niech rodzi się powoli. Może kie­dyś było dobrze, gdy małżeństwa były aranżowane, a dopiero potem rodziła się miłość. Uczucie, które bierze się z che­mii, euforii czy hormonów trwa najeczęściej tyle, ile te hormony działają.

KH: To, co mnie przytrafiło się z mężem, to nie była miłość od pierwszego wejrze­nia. Wpadł mi w oko 30 lat wcześniej. Potem był magiczny „Czuły Barbarzyń­ca” -jego księgarnia na Powiślu. Podo­bały mi się książki, jakie wydaje.

S: Zakochałaś się w intelektualiście? Uznałaś, że intelekt to solidna podstawa dla związku?

KH: Nie wiedziałam, co się dzieje. Po­szło jak burza! Bardzo szybko miałam pewność, że to jest absolutnie ten męż­czyzna, z którym chcę mieć dzieci.

S: Z czegoś dla tej miłości zrezygnowałaś?

KH: Nieustannie rezygnuję z kawałka siebie. Każdy chce być wolny, a bycie we dwoje to zawsze kompromis, to mo­zolny proces dzień po dniu. Walczę o te­rytorium, o swoje zdanie. Wiem, o czym mówię, bo jesteśmy razem prawie 14 lat i ciągle się boksujemy. I wcale nie jest tak różowo, jak w kolorowych magazynach: jedzą sobie z dzióbków, aktorki rodzą dzieci, a po 3. tygodniach odbierają Oscara w brawurowej formie, mają pięk­ne piersi i płaskie brzuchy. I żadnych pro­blemów. Aja przysięgam - mam mnó­stwo problemów.

S: A przeżyłaś taką miłość, dla której zostawiłabyś wszystko?

KH: Może taka jeszcze przede mną? Od- pukuję w niemalowane. Kiedyś Krystyna Janda, która miała cudownego męża, Edwarda Kłosińskiego, powiedziała, że budzi się rano i myśli: „Żeby się więcej nie zakochać, żeby mi się coś takiego nie zdarzyło”. Mam podobnie. Bo to by mi pokomplikowało życie. Dla miłości, którą spotkałam, czyli męża, nie musia­łam zostawiać nic. Oboje byliśmy w ta­kim momencie, że chcieliśmy mieć rodzi­nę, dom, dzieci. Nam się poszczęściło.


19-2016-20:01 

Brak

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

moderator design thinking Posiadam bogate doświadczenie w zakresie tworzenia strategii, modeli biznesowych, segmentacji, zarządzania produktem oraz przeprowadzania zmian w organizacji.

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl