logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Katarzyna Herman - wywiad część 4

Katarzyna Herman - wywiad część 4

S: pamiętasz pierwszą miłość? 

KH: Do dziś jesteśmy w kontakcie, czę­sto o nim myślę. Byłam na jego ślubie. Pod sufitem w kaplicy trzepotał biały gołąb, aja pomyślałam: „To ulatuje na­sze stare uczucie” i aż się popłakałam (śmiech). Zatańczyłam z nim jeszcze nasz ostatni taniec... Do dziś pamiętam, jak się w nim zakochałam. Miałam 10 lat wróciłam ze szkoły baletowej, do starej klasy w białostockiej podstawówce. Byłam ostatnia na liście, a przede mną chłopak, który przyszedł ze szkoły spor­towej. Siedzieliśmy w tej samej ławce. Uczucie kiełkowało 3 lata aż do chwili, kiedy na klasówce z historii z żadnym faktem nie kojarzył mi się Wojciech Kor­fanty, a on mi podpowiedział. Widzisz, już wtedy w VII klasie najważniejszy był dla mnie intelekt. Ja się muszę zakochać intelektualnie. Bo za tym idzie i poczucie humoru i dystans do siebie

S: Czyli Twój mąż Tomasz Brzozow­ski wziął Cię na czułego...?

KH: Trochę na czułego, a trochę na barbarzyńcę (śmiech). (T. Brzozowski był właścicielem kultowej kawiarnio-księgar- ni „Czuły Barbarzyńca” i ma wydawnic­two o tej samej nazwie - przyp. red.). Bardzo ładnie skumulował te cechy w sobie. Kiedyś myślałam, że księgarz to taki mężczyzna w wełnianej kamizel­ce z guzikami, w bamboszach, który przestawia i czyści z kurzu książki, a potem je czyta skupiony. Okazało się, że życie z nim jest totalnym wariactwem.

S: Co widzi zakochana kobieta?

KH: Widzi to, co chce widzieć. Ja mam rozbuchaną wyobraźnię i pstrokatą pale­tę uczuć, więc jeżeli widzę mężczyznę, w którym mogłabym się zakochać, a mam na to ochotę i możliwości, to szybko ubieram go w swoje wyobraże­nia. Jest wtedy dla mnie supermanem, superbohaterem, superdrwalem, super- kucharzem i superkochankiem. To moja wada, często zakładam różowe okulary.


19-2016-20:06 

miłość

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

siarczan miedzi Łatwo rozpuszcza się w. Read moreShow less · Translate.
techlandlab.pl

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl