logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Katarzyna Herman - wywiad część 5

Katarzyna Herman - wywiad część 5

S: A kiedy te okulary spadają, to co? 

KH: Zakładam je znowu. Po co zdejmo­wać? Świat na różowo wygląda ładniej.

S: To nie jest życie w iluzji?

KH: Kiedyś spadają łuski z oczu i, jak w wierszu Przybory, „wyjrzy z pokrzywy pysk zły i obrzydliwy i pryśnie cały blef”. Wtedy zastanawiam się, czy lubię pa­trzeć na ten „pysk obrzydliwy”, czy mamy jeszcze o czym rozmawiać. Jeśli tak, mogę z paru rzeczy zrezygnować.

Z randek, z kwiatów, upominków bez powodu. Już dawno nie byłam na żad­nej randce. Prezenty kupuję sobie sama... Aleja mam plan dalszy. I wierzę, że kiedyś będziemy parą staruszków, która idzie do parku z psem, zbiera liście po drodze i ma o czym gadać.

S: A tymczasem jak wygląda życie z księgarzem?

KH: Czasem różowo, czasem szaro. Dużo się dzieje. Ale to samo nas cieszy, to samo za­chwyca. W codziennym życiu, które wymaga organizowania, obydwoje jesteśmy słabi. Ja naj­lepiej czuję się na scenie, on chowa się w literaturze. Dopiero przyjście na świat dzieci sprawiło, że musieliśmy zacząć mocno stą­pać po ziemi. To jest dopiero szkoła dla uczucia i związku - kto robi zakupy, kto wstawia pranie? Kołowrót, niedoczas i chaos. Kłóci­my się o codzienność. U nas iskrzy nieustannie. Dziś rano spieniliśmy się na temat spieniacza do mleka.

S: Co jeszcze Cię w nim wkurza, a co zachwyca?

KH: To, co mnie w nim wkurza, jed­nocześnie zachwyca. Mój mąż jest nieprzewidywalny i wciąż mnie czymś zaskakuje, co mnie irytu­je, ale dzięki temu wciąż jest dla mnie frapującą zagadką. Nie lu­bię jego wybuchowości, ale lu­bię jego temperament Nie lubię tego, że mam ponad 40 lat a on próbuje mnie wychowywać, ale lubię jego dojrzałość. Sama chciałam spokojnego pana, któ­ry będzie ustawiał książki i ho­dował bakłażany w ogródku.

Ale to na pewno nie jest ten pan (śmiech). Wiesz, w różne dni różnie o tym myślę. Czasem:

„Trafiło mi się, jak ślepej kurze ziarno”. Ale są dni, że żałuję i zastanawiam się: „Dlaczego nie wyszłam za inżyniera?”


19-2016-20:09 

miłość

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl