logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Katarzyna Herman - wywiad część 6

Katarzyna Herman - wywiad część 6

S: A trudne chwile? Kredyt we frankach, praca, wrzesz­czące dzieci - każdą miłość wystawiają na próbę.

KH: I to jest próba! Trzeba w ta­kich chwilach trzymać się moc­no za ręce. Na pewno trudnym momen­tem było zamknięcie „Czułego...”. Tam się poznaliśmy, to był nasz drugi dom. Długi czas wstawałam rano i piekłam ciasta do kawiarni. Zawsze, gdy przejeż­dżam tamtędy, serce boli. Jest chińska mądrość, która mówi, że jeżeli runie ci dom, to jest żal i ból. Ale jaka perspekty­wa! Otwiera na coś nowego. I to prawda. Bo dziś mój mąż ma księgarnię w Te­atrze Nowym, wydaje książki, ma audy­cję w radiu, a ja ciasta piekę dla rodziny.

S: Gdy na świat przychodzą dzieci, miłość do mężczyzny się zmienia? 

KH: Przy pierwszym dziecku jeszcze czułam, że panuję nad sytuacją. Dwójka już zaczęła mi się rozbiegać, a ja nie mam podzielności uwagi. Ale moja mama, która miała nas siedmioro, pociesza mnie, że po czwórce jest z górki, bo dzieci zajmują się sobą. Trudno powiedzieć, czy miłość się zmie­nia, bo pojawiają się dzieci, czy może dlatego, że mijają lata i my się zmieniamy. Myślę, że największym zagroże­niem dla miłości jest czas, który kropla po kropli, dzień po dniu tę miłość za­bija. To nasze ciągłe nienasycenie i niespełnienie - wciąż chcemy zdobywać nowe lądy, nowych męż­czyzn, nowe role. Wciąż jesteśmy nieutuleni. Oczywiście pojawienie się dzieci zmienia parę i stawia na głowie życie. Nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy, jak bardzo. Nie wiem, jak moja mama ogarniała tę całą bandę. Jak się budziłam, wi­działam ją w kuchni, wieczorem gdy szłam spać, też pracowała. Wyda­wało mi się, że robi to bez wysiłku. Teraz wiem, że zrezygnowała z siebie. Dla mnie jest bohaterką.


19-2016-20:12 

pary

miłość

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

   meble płońsk
   Meble BRW Płońsk, Meble Kwiatowa Płońsk

   mebleplonsk.com

   tłumacz przysięgły
   Zawód tłumacza przysięgłego jest zawodem zaufania publicznego polega on na przekładzie dokumentów procesowych urzędowych i innych.

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl