logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Katarzyna Herman - wywiad część 7

Katarzyna Herman - wywiad część 7

S: A wierność?

KH: Myślę, że wierność, podobnie jak miłość, jest też decyzją. Nasz ślub był świadomym wyborem - po 7 latach by­cia razem, gdy dzieci były już na świecie. Syn wręczał nam obrączki, a córeczka bawiła się pudełkiem. Oczywiście mam świadomość, że ślub to nie gwarancja, że jesteśmy sobie przypisani. Trzeba o miłość dbać. On też może nie wytrzymać humorów, emocji, spakować się i wyjść.

S: Więc zabiegasz o miłość męża? 

KH: Nie wiem, wciąż myślę, że jestem taka urocza, że ze mną miło jest być.

On ma takie samo przekonanie. Choć nie zawsze... (śmiech). Moim rywalem są mecze w telewizji. Gdy są ważne roz­grywki, nie mam żadnych szans. Mogę przechadzać się przed telewizorem w szpilkach i seksownej bieliźnie, a mój mężczyzna powie: „Zasłaniasz mi mecz”.

S: A udajesz miłą, bezradną Kasię? 

KH: W ogóle nie jestem bezbronną Kasią. Lubię być zaradna, nie zależeć od nikogo. Wiem, że są kobiety, które - gdy chcą dopiąć swego - zatrzepocą rzęsami. A ja się boksuję (śmiech).

Co, jak twierdzą niektórzy, nie jest najgor­sze, bo jeszcze o coś walczymy, jest jesz­cze jakaś temperatura, więc nam zależy.

S: To jak on ma być superbohaterem? Uratować Cie z opresji?

KH: Rzeczywiście... Ale gdybym teraz za­częła trzepotać, myślałby prędzej, że coś mi się stało z oczami. Dziś nawet z tym spieniaczem chciałam, żeby się poczuł bohaterem, więc powiedziałam: „Kocha­nie, może wymienisz baterie?” A prze­cież umiem je wymienić. „Coś tu źle zro­biłaś” - zarzucił mi, że coś złamałam. Awantura gotowa. Wrzuciłam bełtacz do torby i wyszłam. Kupię nowy. Nauczy­łam się sama sobie radzić. Jak trzeba zmienić koło, dzwonię do pana Oktawia­na, bo mąż i tak by mi nie pomógł. Przy mnie trudno jest być księciem. Niech nie będzie księciem na białym koniu, ale chciałabym, by wiedział, gdzie w domu jest lodówka i że może tam zajrzeć.

S: Przepis na to, jak wytrwać razem? 

KH: Może czas? Ten sam, który nisz­czy dobre emocje, niszczy też złe. Tyl­ko trzeba wytrwać. Nie unosić się emo­cjami: nie wpadać w euforię, gdy idzie coś dobrze, ale nie załamywać rąk, gdy jest źle. Bo wszystko minie. Kiedyś ze­psute rzeczy się naprawiało, dziś kupu­je się nowe. Podobnie jest ze związkami. Ludziom nie chce się walczyć o miłość. Gdy przychodzą kłopoty, wolą poszukać nowej, gdzie znowu będzie euforia i za­chwyt. Starsi ludzie mówią, że warto o tę miłość zadbać, że to po latach procentu­je. I ja w to wierzę.

19-2016-20:15 

pary

miłość

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl