logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Kosmetyczka podróżniczki

Kosmetyczka podróżniczki
Oprócz kremu z filtrem powinny się w niej znaleźć wielofunkcyjne kosmetyki o małej pojemności. Dzięki nim będziesz wyglądać pięknie przez cały urlop, a w walizce zostanie miejsce na pamiątki Z wakacji. 

Krem dla rodziny i perfumy dla ciebie 

Zamiast balsamu do ciała oraz kosmetyków do rąk i stóp weź jeden uniwersalny krem, którego może używać cała rodzina. Dla siebie zapakuj perfumy o odświe­żającym owocowym zapachu za­mknięte w małym flakoniku.

Do mycia ciała i włosów

Słońce niszczy włosy, więc na urlo­pie przyda ci się delikatny szam­pon w małej butelce. Pod prysznic idealny jest olejek, którym można myć i ciało, i twarz, nawet gdy masz wrażliwą skórę.

Nawilżanie i maskowanie

Na wakacjach nie warto spę­dzać zbyt dużo czasu przed lustrem. Krem BB, czyli połą­czenie kremu pielęgnacyjnego i podkładu, pomaga go skrócić. Dzięki niemu jednym gestem nawilżasz skórę i poprawiasz jej kolor. A zamiast dwóch tubek w kosmetyczce masz jedną.

Minitusz do rzęs i paleta do makijażu

Miniaturowy tusz do rzęs zmie­ści się nawet w kieszeni, a wy­starczy na cały urlop. Wygodna jest też niewielka paleta, w któ­rej znajdują się cienie, błyszczy- ki i róż do policzków

Odżywka z filtrem

Aby w czasie urlopu słońce nie zamieniło twoich włosów w siano, weź ze sobą odżyw­kę z filtrem UV. Taki kosme­tyk dobrze nawilża, zapobie­ga puszeniu i zabezpiecza kolor przed szybkim blaknię- ciem. Najwygodniejsze w stosowaniu są kosmetyki w sprayu. Łatwo się ich używa nie tylko po umyciu głowy, ale też na plaży, w trakcie opalania.

Co można zabrać do samolotu?

W bagażu podręcznym możesz mieć kremy, żele, spraye, płyny o pojemności do 100 ml. Wszystkie powinny się zmieścić w przezroczystej tor­bie lub kosmetyczce, której pojemność nie przekracza 1 litra. Jeśli twoje ulubione kosmetyki nie są sprzedawane w miniaturowej formie, przełóż je do mniejszych opakowań. Wykorzystaj te po zużytych preparatach albo kup specjal­nie do tego przeznaczone puste opakowania.

Demakijaż bez mleczka

Mleczko i płyn micelarny pod­czas podróży mogą łatwo się wylać. Bezpieczniej zabrać ze sobą wilgotne chusteczki do demakijażu. Najlepsze są te mocno nasączone. Aby usu­nąć cały make-up bez mocne­go pocierania skóry, wystarczy użyć jednej.

Dezodorant na urlopie

Dobry dezodorant na wakacje powinien zajmować mało miej­sca. Można wtedy nosić go w torebce i używać kilka razy dziennie. Wybierz taki, który skutecznie odświeża, np. o kwiatowym zapachu. Ważne też, by zawierał składniki pielęg­nujące skórę pod pachami, np. witaminę E.

28-2016-18:41 

wakacje

urlop

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

nnw dla przedszkolaków online kup online nnw szkolne już od zł rocznie razem z grupą przygotowaliśmy ofertę ubezpieczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl