logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Kosmetyczka podróżniczki

Kosmetyczka podróżniczki
Oprócz kremu z filtrem powinny się w niej znaleźć wielofunkcyjne kosmetyki o małej pojemności. Dzięki nim będziesz wyglądać pięknie przez cały urlop, a w walizce zostanie miejsce na pamiątki Z wakacji. 

Krem dla rodziny i perfumy dla ciebie 

Zamiast balsamu do ciała oraz kosmetyków do rąk i stóp weź jeden uniwersalny krem, którego może używać cała rodzina. Dla siebie zapakuj perfumy o odświe­żającym owocowym zapachu za­mknięte w małym flakoniku.

Do mycia ciała i włosów

Słońce niszczy włosy, więc na urlo­pie przyda ci się delikatny szam­pon w małej butelce. Pod prysznic idealny jest olejek, którym można myć i ciało, i twarz, nawet gdy masz wrażliwą skórę.

Nawilżanie i maskowanie

Na wakacjach nie warto spę­dzać zbyt dużo czasu przed lustrem. Krem BB, czyli połą­czenie kremu pielęgnacyjnego i podkładu, pomaga go skrócić. Dzięki niemu jednym gestem nawilżasz skórę i poprawiasz jej kolor. A zamiast dwóch tubek w kosmetyczce masz jedną.

Minitusz do rzęs i paleta do makijażu

Miniaturowy tusz do rzęs zmie­ści się nawet w kieszeni, a wy­starczy na cały urlop. Wygodna jest też niewielka paleta, w któ­rej znajdują się cienie, błyszczy- ki i róż do policzków

Odżywka z filtrem

Aby w czasie urlopu słońce nie zamieniło twoich włosów w siano, weź ze sobą odżyw­kę z filtrem UV. Taki kosme­tyk dobrze nawilża, zapobie­ga puszeniu i zabezpiecza kolor przed szybkim blaknię- ciem. Najwygodniejsze w stosowaniu są kosmetyki w sprayu. Łatwo się ich używa nie tylko po umyciu głowy, ale też na plaży, w trakcie opalania.

Co można zabrać do samolotu?

W bagażu podręcznym możesz mieć kremy, żele, spraye, płyny o pojemności do 100 ml. Wszystkie powinny się zmieścić w przezroczystej tor­bie lub kosmetyczce, której pojemność nie przekracza 1 litra. Jeśli twoje ulubione kosmetyki nie są sprzedawane w miniaturowej formie, przełóż je do mniejszych opakowań. Wykorzystaj te po zużytych preparatach albo kup specjal­nie do tego przeznaczone puste opakowania.

Demakijaż bez mleczka

Mleczko i płyn micelarny pod­czas podróży mogą łatwo się wylać. Bezpieczniej zabrać ze sobą wilgotne chusteczki do demakijażu. Najlepsze są te mocno nasączone. Aby usu­nąć cały make-up bez mocne­go pocierania skóry, wystarczy użyć jednej.

Dezodorant na urlopie

Dobry dezodorant na wakacje powinien zajmować mało miej­sca. Można wtedy nosić go w torebce i używać kilka razy dziennie. Wybierz taki, który skutecznie odświeża, np. o kwiatowym zapachu. Ważne też, by zawierał składniki pielęg­nujące skórę pod pachami, np. witaminę E.

28-2016-18:41 

wakacje

urlop

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

kurs niemieckiego specjalista od kursów języka niemieckiego we wrocławiu instytut austriacki jest oficjalną placówką republiki austrii oferującą kursy
prawolingo.pl

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl