logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Makijaż na upały część 2

Makijaż na upały część 2

">Zastosowano w nim też niezwykle nowoczesną technologię, dzięki której po nałożeniu obniża on temperaturę skóry o 2°C i przyjemnie ją chłodzi, np. Cushion Lancóme, ok. 150 zł.

Dzięki temu cera jest odświeżona, a pory zmniejszone. Efekt - promienny wygląd przez wiele godzin.

LEKKI PODKŁAD DLA KAŻDEJ CE. Beztłuszczo­wy podkład nawilżający wtzw. wersji light łatwo się rozprowa­dza, nie zostawia smug, dopasowuje się odcieniem do skóry i dobrze z nią stapia. I tak podkład, np. Smooth & Light, Joko, ok. 24 zł czy Dream Satin Liquid, Maybelline, ok. 30 zł lekko roz­świetla cerę i intensywnieją nawilża. Długo utrzymuje się na twarzy, nie da­jąc efektu maski. Podobnie działa pod­kład, np. Healthy Mix, Bourjois,
ok. 32 zł daje średnie krycie, czyli jest idealny do drobnych mankamentów cery. Każdy z kosmetyków wzbogaco­no filtrem przeciwsłonecznym SPF15. Latem możesz podkład nakładać tylko na „newralgiczne” miejsca: nos, brodę czy policzki, jeśli np. nadmiernie błysz­czą lub masz popękane naczynka.

WYGODNE KREMY BB, CC, 

Zastąpią latem krem na dzień i podkład. Kremy BB doskonale tuszują niewielkie man­kamenty cery, ujednolicają jej koloryt, nawilżają i zapewniają ochronę prze­ciwsłoneczną, a przy tym nie obciąża­ją skóry. Twarz wygląda świeżo przez wiele godzin. Kremy CC i DD polecamy do cery z problemami - naczynkowej, wrażliwej, np. CC korygujący na pającz­ki, Bielenda, ok. 24 zł czy CC przeciw zaczerwienieniom, Mixa, ok. 26 zł lub

DD przeciw niedoskonałościom, Mixa, ok. 28 zł. Dobrze nawilżają, odżywiają skórę i zapewniąjąjej ochronę przeciw­słoneczną, ale tym, co je wyróżnia, jest zdolność do maskowania niedoskona­łości. Poprawiają i wyrównują jej kolo­ryt, zależnie od składników - matują lub dodają blasku. Nakładaj niewielką porcję kosmetyku, punktowo wklepu­jąc go w twarz za pomocą opuszków palców. Dzięki temu, gdy skóra się spoci, krem nie spłynie.

Zapomnij o bazie

Wystarczy tylko krem nawilżający

Specjalną bazę utrwalającą którą wklepuje się pod kolorowe kosmetyki i puder utrwalający zostaw na chłodne dni Na dobrze nawilżonej skórze makijaż długo się trzyma. Stosuj krem nawil zający o lekkiej kremowo-żelowej. Do cery suchej o półpłynnej konsystencji.

25-2016-03:11 

makijaż

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl