logo - sedcom.pl
Trendy
Pielęgnacja
Fitness
Gwiazdy
Dom i rodzina
Zdrowie
slider - Opryszczka - 5 domowych sposobów
Opryszczka - 5 domowych sposobów
slider - Naturalny antybiotyk w formie napoju
Naturalny antybiotyk w formie napoju
slider - Hoduj naturalny słodzik w domu!
Hoduj naturalny słodzik w domu!
slider - Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
Pielęgnacja bardzo suchej skóry twarzy
slider - left arrow
slider - right arrow
1

Rośnie konflikt między Mają a Grzegorzem Hyży ?

Rośnie konflikt między Mają a Grzegorzem Hyży ?

O tym, że małżeństwo Mai i Grzegorza rozpadło się, media informowały jakiś czas temu. Maja wówczas wyznała, że nie ma pretensji ani żalu do byłego męża, że poukładał sobie życie z kimś innym. Była nawet skłonna pogratulować mu ślubu. Jednak ostatnio w prasie i internecie pojawił się wywiad, w którym Maja określiła byłego męża jako „nieobecnego w życiu jej dzieci”.

Póki co trudno było przyłapać Maję na wypowiedzi na temat ślubu Grzegorza Hyżego i Agnieszki Popielewicz, o którym dowiedziała się z mediów.

Bezradność piosenkarki

W tygodniku „Twoje imperium” pojawił się nieautoryzowany wywiad z Mają, w którym wyznała co czuje oraz jak wygląda jej dotychczasowe życie. Okazuje się, że piosenkarka nie daje rady sobie sama z wychowywaniem dzieci. Alimenty które otrzymuje od Grzegorza są niskie, a ona sama stara się nie przeszkadzać w nowym związku  i życiu byłemu mężowy. Ma tylko do zarzucenia piosenkarzowi, że zaniedbuje dzieci. Wizyty z dziećmi są sporadyczne, raz w miesiącu, a Grzegorz jest zapracowany i nie znajduje czasu dla dzieci. W mediach pojawiły się również informacje, że Grzegorz nie był przy dzieciach w pierwszym dniu szkoły.

Walka o dobre życie dla dzieci

Maja walczy o dobro dla dzieci. W wywiadzie stwierdziła, że skoro jej były mąż żyje na wysokim poziomie, to tego samego oczekuje dla ich synów.

Uważa, że jest podwójnie poszkodowa, gdyż o romansie jego męża z Agnieszką Popielewicz dowiedziała się po fakcie, z mediów.

8-2015-13:04 

konflikt

rozwód

zdrada

Najczęściej czytane

Tagi

Reklama

Trendy

Pielęgnacja

Fitness

Gwiazdy

Copyright www.sedcom.pl
2010-2015 All rights reserved
Sedcom - dla Kobiet.. od Kobiet.
logo - sedcom.pl